KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14407072
nr 1440 7072
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, landskap. Olja på duk, 63x81, yttermått inklusive ram: 100x110 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 20 december 2021
kl 20:18:59
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr